Jak działamy

Nasza oferta składa się z szeregu usług, od relatywnie prostszych jak ustalenia majątku czy adresu zamieszkania wskazanej osoby po skomplikowane śledztwa gospodarcze. Niezależnie jednak od rodzaju realizowanego zlecenia to obserwacja detektywistyczna jest sposobem pozyskiwania lub weryfikacji informacji. Dobrze przeprowadzona obserwacja dostarcza materiał dowodowy, który klient może wykorzystać z postępowaniu sądowym. Koronnym przykładem na wykorzystanie raportu detektywistycznego są sprawy rozwodowe, w których można uzyskać rozwód z winy małżonka.

Raport z przeprowadzonej obserwacji składa się z części tekstowej, z dokładnym rozpisaniem zaistniałych zdarzeń oraz pokonanej trasy. Dodatkiem są zdjęcia oraz materiał filmowy, nagrywany wysokiej jakości sprzętem oraz rejestratorem samochodowym.

Co do zasady, wszystkie czynności prowadzimy w zespołach detektywistycznych składających się z 2-3 osób oraz różnych pojazdów. Działanie w zespole z jednej strony ułatwia prowadzenie czynności – szczególnie tych trwających kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin w jednym ciągu a z drugiej gwarantuje Państwu zachowanie dyskrecji oraz podniesienie efektywności.

Kilku Detektywów – mężczyzn i kobiet – może bowiem swobodnie wymieniać miejsca obserwacyjne, pojazdy lub stosować różne taktyki, z dużą większą skutecznością niż jedna osoba.

Dodatkowo, zespół detektywistyczny to suma różnych doświadczeń i specjalizacji, które uzupełniają się aby zagwarantować Państwu pozytywny rezultat prowadzonej sprawy.

Sprzet nalezacy do detektywa
Spotkanie w budynku
Detektyw prowadzacy czynnosci

Detektywi zatrudnieni w Agencji DETECO posiadają ważną licencję Detektywa i mogą zeznawać w charakterze świadka przed Sądem.

Stawiamy na profesjonalne

i uczciwe podejście do klienta.

Wybór właściwej Agencji Detektywistycznej do poprowadzenia sprawy to bardzo często decyzja, która może zaważyć na Państwa przyszłości. Wybierając DETECO, gwarantujemy najwyższy możliwy poziom profesjonalizmu i oddanie sprawie.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, chętnie odpowiemy – konsultacja z Detektywem w naszej firmie jest bezpłatna.

Obserwacja w najważniejszych punktach:
  • Zespół Detektywów
  • Wysoka efektywność
  • Kompleksowy raport
  • Materiał fotograficzny i video
  • Zeznania w Sądzie