Poniżej znajdą Państwo najczęstsze kategorie spraw, z którymi spotykamy się w codziennej pracy Detektywa. Nie wyczerpują one jednak naszych możliwości – jeśli mają Państwo problem, który wydaje się nietypowy, skomplikowany lub „nie do rozwiązania”, zapraszamy do kontaktu z dyżurującym Detektywem. Z pewnością będziemy w stanie Państwu zaproponować satysfakcjonujące rozwiązanie.

Zdrada małżeńska/partnerska

Przygotowujemy kompletny materiał dowodowy, na który składa się raport tekstowy, dokumentacja fotograficzna oraz video, umożliwiający uzyskanie rozwodu z orzeczeniem o winie.

Ustalenia majątkowe

Kompletna ewidencja majątku wskazanej osoby lub firmy. Poszukujemy wszystkie składniki majątkowe, zarówno nieruchomości, rzeczy ruchome (pojazdy, kosztowności) oraz prawa majątkowe.

Badania DNA

Usługa mająca na celu potwierdzenie lub zaprzeczenie ojcostwa. Pomagamy w uzyskaniu próbki materiału genetycznego, jak też przeprowadzamy badania określonych próbek DNA.

Stalking

Zbieramy dowody uporczywego nękania oraz prześladowania. W uzasadnionych przypadkach jesteśmy w stanie zapewnić osobie prześladowanej fachową pomoc psychologiczną a także profesjonalną ochronę.

Poszukiwania

Prowadzimy śledztwa dotyczące osób zaginionych i ukrywających się. Dodatkowo poszukujemy i ustalamy krąg spadkobierców, niezbędny przy sprawach spadkowych.

Wykrywanie podsłuchów

Całościowe badania zakończone ekspertyzą po wykonawczą. Wykrywamy podsłuchy, miniaturowe kamery, lokalizatory GPS.